AirCard

  • szt.
  • Cena netto: 146,34 zł 180,00 zł
  • Niedostępny

AirCard to nowoczesny lokalizator zaprojektowany, aby pomóc w śledzeniu i znajdowaniu różnych przedmiotów, takich jak portfele, klucze, bagaże czy inne cenne rzeczy.

Idealna dla:

•Podróżników, którzy chcą zabezpieczyć swój bagaż.

•Zapominalskich, którzy często gubią klucze czy portfel.

•Profesjonalistów, którzy chcą mieć pewność, że ich laptop czy ważne dokumenty są zawsze bezpieczne.      

 

 

Oto szczegółowy opis tego produktu:

Producent ‎Rolling square

Zgodność urządzenia z : ‎iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch

Dodatkowe funkcje: ‎Wodoodporny

Wymiary karty: 85.6x54x2.2mm

Waga: 19g

Żywotność baterii: ‎do 2,5 roku

Gdy bateria (niewymienna) karty się wyczerpie, używaj jej nadal jako cyfrowej wizytówki lub zwróć ją do nas, aby otrzymać  RABAT na następną wersję!

Pojemność ‎baterii: 540 mAh

Technologie łączności: ‎Bluetooth, NFC

Typ materiału: ‎aluminium i tworzywo ABS

Co zawiera opakowanie: Aircard, instrukcję obsługi, ekologiczne opakowanie

Nasi klienci wykorzystują Aircard nie tylko do lokalizowania swoich portfeli ale też najbliższych (dzieci), bagaży podróżnych, pojazdów oraz do wielu innych zadań.

Aircard działa tylko w sieci Apple My Find

Nigdy więcej zgubionych rzeczy!

 

AirCard to pierwszy na świecie lokalizator portfela Bluetooth ze zintegrowaną cyfrową wizytówką, działający wyłącznie z siecią Apple Find My.

 

Znajdź swój portfel w dowolnym miejscu na świecie
Setki milionów iPhone'ów, iPadów, MacBooków i zegarków Apple Watch na całym świecie jest podłączonych do sieci Apple Find My. AirCard emituje silny sygnał Bluetooth, który jest w stanie wykryć sąsiednie urządzenia Apple, przekazując swoją pozycję do iCloud i umożliwiając aplikacji Find My wyświetlanie lokalizacji Aircard na mapie. 

 

Znajdź go za pomocą dźwięku
Jeśli Twój portfel jest ukryty w pobliżu, możesz użyć aplikacji Find My, aby Aircard emitował dźwięk, który jest o 20% głośniejszy niż AirTag, umożliwiając natychmiastowe jego zlokalizowanie. Alternatywnie możesz poprosić Siri o pomoc w znalezieniu portfela, wydając dźwięk.

 

Cyfrowa wizytówka
Aircard zawiera tag NFC połączony z niestandardowym profilem na Sherr.it, na zastrzeżonej platformie. Umożliwia to tworzenie i udostępnianie własnej tożsamości cyfrowej z linkami do Twoich najważniejszych kontaktów i kont w mediach społecznościowych. Na przedniej ściance znajduje się również widoczny kod QR, zapewniający tę samą funkcjonalność.

 

Tryb zgubienia kodu QR
Jeśli nie możesz już znaleźć swojego portfela, włącz tryb zgubienia kodu QR za pośrednictwem zastrzeżonej platformy Sherr.it firmy Rolling Square i ustaw wiadomość, a także podaj swoje dane kontaktowe. W ten sposób, jeśli ktoś znajdzie Twój portfel i zeskanuje kod QR karty Aircard, będzie mógł przeczytać Twoją wiadomość i skontaktować się z Tobą.

 

Przypomnienie o pozostawieniu
Gdy tylko zostawisz kartę Aircard, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie za pośrednictwem aplikacji Apple Find My. Ponadto aplikacja umożliwia śledzenie i udostępnianie lokalizacji urządzenia maksymalnie 5 osobom. Ponadto, jeśli ktoś spróbuje Cię śledzić za pomocą karty Aircard, otrzymasz powiadomienie.

 

 

Instrukcja instalacji