Dyktafon szpiegowski TileRec - 24 godzin nagrywania nonstop 8 GB

 • szt.
 • Cena netto: 272,36 zł 335,00 zł

TileRec — najcieńszy dyktafon szpiegowski aktywowany głosem o pojemności nagrywania do 145 godzin

Nagrania w formacie MP3, 24-godzinny czas pracy na baterii, metalowa obudowa.

Nagrywanie przestrzenne: nagrywanie 360 stopni. Spotkanie, wykład lub prosta dyskusja - wszystkie dźwięki są łatwo uchwycone z jakością HQ.

 

Dyktafon TileRec z łatwością mieści się w portfelu, kieszeni lub torebce, dzięki czemu można go używać w dowolnym momencie.
Jest mały, dyskretny, wydajny, - zawsze dostępny!
Ten 4-centymetrowy rejestrator o idealnie kwadratowym kształcie i grubości zaledwie 5 mm oferuje 24 godziny pracy na baterii i 145 godzin pojemności nagrywania. Czas pełnego naładowania to tylko 1,5 godziny. TileRec nagrywa w formacie MP3 w jakości CD 128 kb/s — do odtwarzania plików audio nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie.
TileRec może być używany do nagrywania wywiadów, konferencji lub spotkań, gdy urządzenie jest ustawione w trybie nagrywania ciągłego. Możesz także włączyć/wyłączyć oświetlenie LED, gdy urządzenie jest w użyciu.
Solidna obudowa wykonana ze stopu aluminium – gwarantuje, że urządzenie sprawdzi się w każdej sytuacji, w której będziesz jej potrzebować. Łatwy w użyciu, z tylko jednym przyciskiem do włączania i wyłączania oraz ważący zaledwie 15 gramów.  


TileRec „najcieńszy na świecie rejestrator aktywowany głosem”.

TileRec może być obsługiwany za pomocą tylko jednego przycisku i jest rejestratorem typu plug & play, który nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania.  Wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB i odtwarzać swoje nagrania!

Specyfikacja techniczna

Rozmiar: 40mm x 40mm x 5mm

Waga: 15g

Zasilanie: bateria polimerowa 3,7 V 240 mAh Czas pracy baterii około 24 godzin

Format nagrywania: Mp3, 128 Kbps

Czas nagrywania: 8 GB około 145 godzin

Kompatybilny z systemem operacyjnym: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10/Android

Pamięć flash: 8 GB (FAT32)

 

Zestaw zawiera:

Dyktafon TileRec
1 kabel USB do ładowania/przesyłania
Adapter USB-C
Adapter OTG

Instrukcja obsługi w 5 językach: EN, DE, FR, IT, SP


Instrukcja obsługi

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak długo trwa ładowanie, gdy bateria jest całkowicie rozładowana?

  Akumulator jest w pełni naładowany w zaledwie 1,5 godziny po podłączeniu urządzenia do komputera za pomocą kabla USB.

 • Jak ustawić znacznik czasu (data i godzina) oraz znacznik danych?

  Podłącz rejestrator do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB i uzyskaj dostęp do folderu RECORD na partycji urządzenia.

  W folderze RECORD utwórz dokument TEKST o nazwie time.txt. 

  1. dla komputerów z systemem Windows - możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy folder RECORD i wybrać NOWY - Dokument tekstowy lub przejdź do menu Start i otwórz Notatnik, utwórz plik tekstowy, a następnie zapisz go w folderze RECORD.

      2. dla komputerów Mac - możesz zainstalować Notatnik lub przejść do edytora Mac i wybrać format zwykłego tekstu dla dokumentu, aby zapisać plik .txt.

 • Pierwsza linia powinna zawierać aktualną datę i godzinę w formacie: rrrrmmddggmmss w następujący sposób: rrrr - czterocyfrowy format oznaczający rok (np. 2021), mm - 2 cyfry oznaczające miesiąc (np. maj to 05), dd - 2 cyfry dnia (np. jeśli dzisiaj jest 3, musisz wpisać 03). hh - oznacza dwucyfrowy format czasu (format 24-godzinny, nie AM ani PM) - np. o 17:00 użyj cyfr 17, o godzinie 6:00 mm to 2-cyfrowy format minut, a ss to 2-cyfrowy format sekund.

  Jeśli dzisiaj jest 1 października 2021 o godzinie 11:30, to w pliku time.txt należy wpisać: 20201001113050 (bez spacji przed i po tych cyfrach).

  Druga linia odzwierciedla tryb nagrywania skonfigurowany dla Twojego urządzenia. Aby ustawić urządzenie na nagrywanie aktywowane głosem, użyj 1. Aby ustawić urządzenie w trybie nagrywania ciągłego, użyj 0.

  Aby wznowić: Aktywowany głosem tryb nagrywania = 1; Tryb nagrywania ciągłego = 0

  Trzecia linia służy do ustawienia trybu wskaźnika LED. Ustawienie trybu na 1 oznacza, że ​​niebieska dioda LED będzie migać podczas nagrywania, sygnalizując pracę urządzenia.

  Ustawienie wartości na 0 oznacza, że ​​dioda LED w ogóle nie będzie migać podczas nagrywania.

  Przykład wpisu do pliku:        

20211001113050
1  
1
 • Jak rozpocząć nagrywanie:                                                                                                                                                                                            

  Naciśnij przycisk RECORDING „ON/OFF” do pozycji „ON”, a urządzenie rozpocznie nagrywanie, gdy czerwona dioda wskaźnika zmieni kolor na niebieski.     UWAGA: Należy pamiętać, że urządzenie uruchomi się w ostatnim trybie pracy, w którym pracował dyktafon przed wyłączeniem.

 • Jaka jest różnica między tymi dwoma trybami nagrywania?
  Dyktafon TileRec jest ustawiony na obsługę 2 trybów nagrywania:

  1. Tryb nagrywania ciągłego, z jakością nagrywania 192 kb/s. TileRec będzie nieprzerwanie nagrywać do 30 godzin w swojej pamięci 8 GB (przy pełnym naładowaniu baterii i jeśli wystarczająca ilość pamięci jest wolna) wszystkie dźwięki/głosy w promieniu ok. 6m.

  2. Tryb nagrywania aktywowany głosem z jakością nagrywania 192Kbps. W tym trybie urządzenie zainicjuje nagrywanie TYLKO w przypadku wykrycia dźwięków/głosów w promieniu działania. W całkowicie cichych okresach urządzenie przestanie nagrywać, unikając w ten sposób długich godzin cichego nagrywania, dzięki czemu można łatwiej słuchać pliku audio.

  WAŻNE! Jeśli w trybie aktywacji głosem poziom dźwięku spadnie poniżej 40dB, urządzenie automatycznie wstrzyma nagrywanie. Wznawia nagrywanie po wykryciu w jego zasięgu dźwięków powyżej 40 dB.

  40 dB odpowiada normalnej rozmowie głosowej w promieniu 3 metrów. Jeśli przez ponad 30 minut nie zostaną wykryte żadne dźwięki, bieżący plik audio zostanie zapisany. Urządzenie wznowi nagrywanie i rozpocznie nowy plik audio, gdy tylko dźwięki zostaną ponownie wykryte w jego zasięgu.