Program do monitorowania komputera - Refog Personal Monitor - Windows - 1 miesiąc

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Refog
  • Dostępność: Jest Jest

Najlepsze oprogramowanie do rejestrowania aktywności użytkownika dla systemu Windows

Obserwuj w dowolnym miejscu na świecie wszystko, co dzieje się na Twoim komputerze PC gdy jesteś z dala od niego!

 

Martwisz sie o bezpieczenstwo swoich dzieci?

Jeżeli Twoje dzieci spędzają sporo czasu na czacie lub grając w gry komputerowe, mogą zaczepiać je nieznajomi, a nawet im grozić.

Internet jest anonimowy, a dla pedofila anonimowosc oznacza bezkarnosc. Co mozna na to poradzic? Obedrzec go z anonimowosci, monitorujac poczynania swoich dzieci!

REFOG Personal Monitor został zaprojektowany w taki sposob, by sprawdzic sie w wieloosobowej rodzinie. Ale rownie dobrze nadaje sie dla malych rodzin. Umozliwiajac zdalne monitorowanie działań Twoich dzieci za posrednictwem Internetu, REFOG Personal Monitor nie wymaga nawet twojej bezposredniej obecnosci, aby alarmowac Cię o podejrzanych zachowaniach dzieci lub ich rozmowcow.

Prosta instalacja i obsluga

Kazdy jest w stanie zainstalowac i obslugiwac program REFOG Personal Monitor. Monitor nie wymaga dlugotrwalej nauki. Aby go skonfigurowac i obslugiwac, nie trzeba miec wyksztalcenia informatycznego. Wystarczy pobrac darmowa wersje probna i rozpoczac obserwacje!

Zdalne monitorowanie

REFOG Personal Monitor jest na tyle interaktywny, ze umozliwia zdalne monitorowanie dzialan prowadzonych przez Twoje dzieci za posrednictwem poczty elektronicznej. Nie musisz pedzic do domu w przerwie obiadowej, aby przejrzec dzienniki. Mozesz sprawdzic, co robia dzieci przy komputerze, nie wychodzac z biura!

Ostrzezenia w czasie rzeczywistym

Czy powinienes miec jakis powod do zmartwien? Jezeli chcesz zapewnic swojej rodzinie stala ochrone, nie wystarczy rejestrowanie uderzen klawiszy czy przechowywanie zrzutow ekranowych. Aby dzieci nie wpakowaly sie w klopoty, czesto trzeba dzialac natychmiast.

REFOG Personal Monitor jest wysoce elastyczny. Umozliwia skonfigurowanie wielu roznych alarmow na wypadek wysylania lub otrzymywania przez komputer szkodliwych lub obrazliwych tresci. Ustaw odpowiednie alarmy, a zostaniesz natychmiast powiadomiony, jezeli na komputerze Twoich dzieci zajdzie okreslone zdarzenie.

W prosty sposob mozesz ustawic wysylanie alarmow przez program REFOG Personal Monitor poczta elektroniczna. Dostepne sa szablony umozliwiajace filtrowanie uderzen klawiszy zawierajacych okreslone frazy. Dzieki temu niemal niemozliwe jest wysylanie falszywych alarmow.

Zapisywanie zawartosci ekranu i uderzen klawiszy

REFOG Personal Monitor rejestruje wszystkie wskazane przez Ciebie czynnosci. Zapisuje wszystkie odwiedzane strony internetowe, prowadzi rejestry rozmow z czatow i komunikatorow internetowych, a takze innych tresci, ktore wysylaja lub otrzymuja Twoje dzieci za posrednictwem czatow, komunikatorow, blogow, forow i innych aplikacji internetowych i komputerowych.

REFOG Personal Monitor zapamietuje kazdy nacisniety klawisz i kazda wpisana fraze, a od czasu do czasu wykonuje zrzut ekranu, ktory daje pelny obraz tego, co dzialo sie w danym momencie na komputerze.

Przechwytywanie tresci z czatow i komunikatorow internetowych

REFOG Personal Monitor rejestruje kazde nacisniecie klawisza. Ale to jeszcze nie wszystko. Pojedyncze nacisniecia klawiszy nie bardzo przydaja sie do analizy zachowania Twoich dzieci. REFOG Personal Monitor moze wykrywac popularne czaty i komunikatory internetowe, tworzac przejrzyste i czytelne dzienniki zawierajace tresc rozmow prowadzonych za posrednictwem czatow i komunikatorow internetowych w wygodnej do przegladania postaci.

Niezauwazalne dzialanie

Aby zapewnic jeszcze lepsza ochrone Twoim dzieciom, REFOG Personal Monitor moze byc dla nich calkowicie niewidoczny. Dziala na ich komputerze niezauwazalnie i w niczym nie przeszkadza, wykonujac zrzuty ekranow i rejestrujac kazdy wcisniety klawisz, odnotowujac, z jakich korzystaja aplikacji i jakie strony internetowe odwiedzaja. Mozesz uzyskac zdalny lub lokalny dostep do dziennika w dowolnej chwili, jezeli nawet nie ma Cie w domu!

Wybierz swój plan!
  • Windows
  • Pulpit online
  • Wpisany tekst
  • Zrzuty ekranu
  • Czat / Aktywność w IM
  • Odwiedzane strony WEB
 
 
 
Personal Monitor
1 licencja - Windows
€39.00
 

W celu dokonania zakupu proszę o kliknięcie ZAMÓW TERAZ - zostaniecie Państwo przekierowani na stronę producenta REFOG gdzie będziecie mogli dokonać zakupu oraz płatności.

 

 

Bezpieczeństwo rodziny pod Twoją kontrolą

Komputery są wszędzie, z sypialnią dzieci włącznie. Kuszą nieograniczonymi możliwościami komunikacji poprzez szeroką gamę portali społecznościowych, czatów, forów i innych zasobów online. Ale czy Twoje dzieci są na pewno bezpieczne online bez Twojej pomocy?

 

Pomóż swoim dzieciom, dyskretnie je obserwując

Blokowanie witryn internetowych nie działa w przypadku nastolatków. Chcesz pomóc? Dowiedz się, co planują dzieci i porozmawiaj z nimi. REFOG Personal Monitor pomoże dowiedzieć się, w jakim stopniu dzieci używają swojego komputera do zabawy, a w jakim do nauki, z kim rozmawiają i kto się do nich zbliża przez sieci społecznościowe.

 

Pełna kontrola z każdego miejsca i dowolnego urządzenia

REFOG Personal Monitor zbiera i analizuje działania podejmowane przez dzieci, takie jak czatowanie, przeglądanie Internetu, uruchamianie aplikacji lub granie w gry. Uzyskaj dostęp do tych danych z dowolnego miejsca na świecie, logując się online za pomocą swojego loginu i hasła. Użyj komputera, tabletu lub smartfona, aby sprawdzić, co robią Twoje dzieci!