Proton VPN

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

Chroń swoją prywatność dzięki szwajcarskiej usłudze VPN.

Wejdź na stronę ProtonVPN i skorzystaj z darmowej lub płatnej oferty.

Globalna sieć serwerów VPN

Proton VPN posiada setki bezpiecznych serwerów VPN na całym świecie, wliczając w to kilka darmowych serwerów. Dzięki temu zawsze istnieje pobliski serwer o dużej przepustowości, bez względu na to, skąd się łączysz, zapewniając połączenie VPN o niskim opóźnieniu dla najlepszej wydajności.

 

Dlaczego warto używać usługi VPN

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczna usługa VPN przesyła Twój ruch sieciowy przez szyfrowany tunel VPN, dzięki czemu Twoje hasła i poufne dane pozostają bezpieczne, nawet w publicznych lub niezaufanych sieciach internetowych.

 

Prywatność

Zachowaj prywatność swojej historii przeglądania. Jako szwajcarski dostawca usługi VPN nie rejestrujemy aktywności użytkowników ani nie udostępniamy tych danych stronom trzecim. Nasza usługa VPN pozwala na korzystanie z Internetu bez inwigilacji.

 

Wolność

Stworzyliśmy usługę Proton VPN, aby chronić dziennikarzy i aktywistów korzystających z poczty Proton Mail. Proton VPN przełamuje bariery cenzury internetowej, zapewniając dostęp do dowolnych stron internetowych lub treści.

 

↓  Wejdź na stronę ProtonVPN i skorzystaj z darmowej lub płatnej oferty

 

Bezpieczny Internet dla każdego

Naszym celem jest zapewnienie ogólnodostępnej prywatności w Internecie. Z tego powodu skupiliśmy się na tym, aby zaawansowana technologia bezpieczeństwa w Proton VPN była łatwa w użyciu i szeroko dostępna.

 

Darmowy VPN

Uważamy, że prywatność i bezpieczeństwo są podstawowymi prawami człowieka, dlatego dostarczamy również ogólnodostępną darmową wersję usługi Proton VPN. W odróżnieniu od innych darmowych usług tego typu, niczego nie ukrywamy. Nie wyświetlamy reklam i nie sprzedajemy potajemnie Twojej historii przeglądania. Plan Proton VPN Free jest finansowany przez użytkowników płatnych wersji usługi Proton VPN. Jeśli chciałbyś wesprzeć prywatność w sieci, rozważ ulepszenie do płatnego planu, aby uzyskać szybsze połączenia i dostęp do większej ilości funkcji.

 

Łatwy w użyciu

Najlepsze narzędzia bezpieczeństwa na świecie ochronią Cię tylko wtedy, gdy będą używane prawidłowo i konsekwentnie. Znacząco uprościliśmy interfejs aplikacji Proton VPN, aby był jak najbardziej intuicyjny, dzięki czemu możesz być chroniony bez przeszkód każdego dnia.

 

Wysoka prędkość usługi VPN

Sieć serwerów 10 Gb/s w połączeniu z naszą unikalną technologią VPN Acceleratormoże zwiększyć prędkość połączenia do 400%. Zaawansowany algorytm kontroli przepływu protokołu TCP zapewnia niezrównaną wydajność i stabilność połączenia.

 

 

↓  Wejdź na stronę ProtonVPN i skorzystaj z darmowej lub płatnej oferty

Wsparcie dla wielu systemów operacyjnych

Usługa Proton VPN jest dostępna na wszystkich urządzeniach, włączając w to komputery PC, Mac, telefony i routery. Bezpieczne połączenie internetowe, któremu można zaufać, jest niezbędne do zachowania prywatności zarówno na laptopie w domu, urządzeniu mobilnym w podróży, czy stacji roboczej w biurze. Proton VPN posiada natywne aplikacje na systemy operacyjne Windows, macOS, Linux, Chromebook, Android, Android TV i iOS / iPadOS.

Streamuj gdziekolwiek jesteś

Proton VPN odblokowuje wiele popularnych usług online, umożliwiając dostęp do ulubionych usług streamingu z dowolnego miejsca na świecie, jakbyś był w domu. Nasza szybka sieć serwerów i unikalna technologia VPN Accelerator zapewniają płynne i stabilne połączenie. Dowiedz się więcej

VPN Accelerator

Funkcja VPN Accelerator to zestaw unikalnych technologii aplikacji Proton VPN, które mogą zwiększyć prędkość usługi VPN do 400%. Funkcja może drastycznie przyśpieszyć połączenie za pomocą zaawansowanych technik sieciowych, które zmniejszają opóźnienia i ograniczają obciążenie procesora. Dowiedz się więcej

 

Wejdź na stronę ProtonVPN i skorzystaj z darmowej lub płatnej oferty ↓↓↓↓