3 w 1 - Podsłuch, power bank i pamięć flash USB

  • szt.
  • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

Dyktafon szpiegowski idealnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach, gabinetach, mieszkaniach, pokojach, salach konferencyjnych jak również w samochodach. Urządzenie mogą pracować z własnym zasilaniem jak również może być podłączone do stałego źródła zasilania.

Atutem urządzenia jest bardzo długi czas pracy baterii - do 380 godzin i możliwość wyboru trybu aktywacji lub ciągłego nagrywania głosu. Dodatkowo może służyć jako power bank, np. do naładowania baterii w smartfonie. 8GB pamięci pozwala na przechowywanie plików.

Dyktafon szpiegowski posiada zwartą konstrukcję z uproszczonym trybem pracy i jako bonus - wszystkie akcesoria w zestawie, które ułatwiają słuchanie na urządzeniach z systemem Android, Windows lub MacOS.

Wymiary:  118 * 62 * 11 mm

Waga: Około 140 gramów
Zasilanie: 5000mAh 
Format nagrywania: MP3 128 KB
Czas nagrywania: 8 GB - około 141 godzin
Żywotność baterii: około 380 godzin
Czas ładowania: 3 godziny przy 5 V/2 A i 6 godzin przy 5 V/1 A (sprawdź informacje na obudowie ładowarki)
Kompatybilny system operacyjny: Windows 7/8/10 / Android / MacOS. IPhone jest kompatybilny tylko z ładowaniem.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak długo trwa ładowanie, gdy bateria jest całkowicie rozładowana?

Podłącz rejestrator do komputera lub dowolnego źródła zasilania USB, aby go naładować. Gdy urządzenie się ładuje, niebieski wskaźnik świetlny stale miga. 4 niebieskie diody LED będą migać z przerwami podczas ładowania, wskazując rzeczywisty poziom naładowania baterii. Rejestrator jest w pełni naładowany, gdy kontrolki przestają migać i pozostają włączone.

Czas ładowania:

  • przy mocy wyjściowej 5V/2A (patrz etykieta ładowarki) – 3 godziny
  • przy zasilaniu wyjściowym 5V/1A (patrz etykieta ładowarki) – 6 godzin

Bateria PowerREC może działać do 380 godzin na pełnym cyklu baterii.

UWAGA! Funkcja nagrywania jest dostępna nawet wtedy, gdy urządzenie jest używane jednocześnie jako power bank do ładowania innych urządzeń. Jednak ze względu na zużycie energii bateria wyczerpie się szybciej niż wspomniane 380 godzin. Jeśli niebieska lampka wskaźnika miga podczas nagrywania, oznacza to, że poziom naładowania baterii jest niewystarczający. Wskaźnik zasilania automatycznie zgaśnie po 40 sekundach. Aby zamknąć go wcześniej, krótko naciśnij dwukrotnie przycisk zasilania. Gdy poziom naładowania baterii jest niski, możesz podłączyć rejestrator do źródła zasilania, ponieważ będzie nagrywał i ładował się jednocześnie.

 

Jak ustawić znacznik czasu (data i godzina)?

Podłącz rejestrator do komputera i utwórz nowy plik tekstowy w folderze RECORD, podając nazwę pliku: time. Bardzo ważne jest, aby plik time.txt znajdował się w folderze RECORDER, w przeciwnym razie urządzenie nie ustawi czasu i użyje oryginalnej daty i godziny z daty produkcji. Tak więc w folderze RECORD musisz teraz zobaczyć folder VOICE (gdzie zostaną zapisane nagrane pliki audio) oraz nowy plik tekstowy, który utworzyłeś wcześniej o nazwie: time , z rozszerzeniem pliku .txt . Otwórz plik time.txt dowolnym edytorem tekstu zainstalowanym w Twoim systemie i wpisz aktualny czas i datę w następującym formacie: rrrrmmddhhmmss , gdzie rrrr - to rok czterocyfrowy (np. 2017), mm - to miesiąc dwucyfrowy (np. listopad to 11), dd - 2 cyfry dnia (np. jeśli dzisiaj jest 3 - musisz wpisać 03). hh - oznacza 2 cyfrową godzinę w formacie 24-godzinnym (nie rano lub po południu) - np. dla zegara czasu 17:00 należy użyć cyfry 17, na 6 rano to 06 itd.; mm - to 2-cyfrowy format minut, a ss - to 2-cyfrowy format sekund.

 

Przykład sposobu tworzenia formatu daty i czasu: Jeśli dzisiaj jest 22 kwietnia 2021, godzina to 17:24. należy umieścić w pliku time.txt następujące cyfry: 20210422172400 (bez spacji przed lub po tych cyfrach). Po wstawieniu tych cyfr do pliku time.txt zapisz plik, odłącz dyktafon od komputera i po jego włączeniu urządzenie automatycznie utworzy pliki dźwiękowe z nazwą według czasu i daty uruchomienia urządzenia.

 

Rozpoczynanie nagrywania:

Naciśnij przycisk RECORDING „ON/OFF” do pozycji „ON”, a urządzenie rozpocznie nagrywanie, gdy czerwona dioda wskaźnika zmieni kolor na zielony.

 

UWAGA: Należy pamiętać, że urządzenie uruchomi się w ostatnim trybie pracy, w którym pracował dyktafon przed wyłączeniem. Możesz łatwo sprawdzić, w jakim trybie nagrywania znajduje się Twoje urządzenie: • Jeśli zielone światło pozostaje zapalone, urządzenie znajduje się w trybie nagrywania ciągłego .• Jeśli zielone światło miga, urządzenie jest w trybie aktywacji głosem. Aby przełączać się między trybami nagrywania, naciśnij przycisk „Tryb”.

 

Wybierz tryb nagrywania

Dyktafon PowerREC jest ustawiony do obsługi 2 trybów nagrywania:

  • Tryb nagrywania ciągłego, z jakością nagrywania 128Kbps. PowerREC będzie nieprzerwanie nagrywać do 141 godzin w swojej pamięci 8 GB (przy pełnym naładowaniu baterii i jeśli wystarczająca ilość pamięci jest wolna) wszystkie dźwięki/głosy w promieniu 6 metrów.
  • Tryb nagrywania aktywowany głosem z jakością nagrywania 128Kbps. W tym trybie urządzenie zainicjuje nagrywanie TYLKO w przypadku wykrycia dźwięków/głosów w promieniu działania. W całkowicie cichych okresach urządzenie przestanie nagrywać, unikając w ten sposób długich godzin cichego nagrywania, dzięki czemu można łatwiej słuchać pliku audio.

UWAGA! Jeśli w trybie aktywacji głosem poziom dźwięku spadnie poniżej 40dB, urządzenie automatycznie wstrzyma nagrywanie. Wznawia nagrywanie po wykryciu w jego zasięgu dźwięków powyżej 40 dB. 40 dB odpowiada normalnej rozmowie głosowej w promieniu 4 metrów. Jeśli przez ponad 30 minut nie zostaną wykryte żadne dźwięki, bieżący plik audio zostanie zapisany. Urządzenie wznowi nagrywanie i rozpocznie nowy plik audio, gdy tylko dźwięki zostaną ponownie wykryte w jego zasięgu.

 

Używanie PowerREC jako banku mocy (power bank)

Oprócz tego, że jest niezawodnym dyktafonem, PowerREC to także świetny power bank, którego możesz używać do ładowania telefonu lub tabletu w podróży. Wystarczy podłączyć urządzenie wymagające ładowania do wyjścia USB power banku. Pamiętaj, że gdy power bank jest w pełni naładowany, wszystkie 4 niebieskie diody LED świecą się. Każde niebieskie światło reprezentuje 25% baterii, więc jeśli jedno zgaśnie, oznacza to, że żywotność baterii Twojego urządzenia zmniejszyła się o 25%. Gdy Twoje urządzenie ma tylko jedną migającą niebieską lampkę, oznacza to, że wymaga ładowania.

 

Jak obsługiwać rejestrator

Aby sprawdzić poziom naładowania baterii, krótko naciśnij przycisk Power Bank:

  • 4 niebieskie diody LED - 100% poziom naładowania baterii
  • 3 niebieskie diody LED — 75% poziomu naładowania baterii
  • 2 niebieskie diody LED - poziom naładowania baterii 50%
  • 1 niebieska dioda LED — 25% poziomu baterii

Gdy wbudowana pamięć jest pełna, lampa będzie migać bardzo szybko przez 10 sekund, a następnie wyłączy się automatycznie.

 

Podłącz urządzenie do komputera, aby usunąć lub przenieść niepotrzebne pliki i zwolnić trochę miejsca w pamięci urządzenia. Jeśli nie potrzebujesz już nagranych plików, możesz SFORMATOWAĆ dysk, co szybko usunie wszystkie pliki na dysku.