Licencja 1 miesiąc -program do monitorowania telefonu z systemem Android

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Refog
  • Dostępność: Jest Jest

Najlepsze oprogramowanie do monitorowania telefonu z systemem Android

Mobile Phone Tracker rejestruje wiadomości SMS, historię połączeń i dźwięk, lokalizacje GPS, WhatsApp, Facebook, SnapChat, aktywność internetową, kalendarz, kontakty. Dodatkowo program robi zdjęcia wbudowaną przednia kamerą telefonu.

 

Rozpocznij monitorowanie w trzech prostych krokach!

Gdy będziesz już gotowy aby rozpocząć monitorowanie smartfona dziecka lub pracownika - wystarczy, że wykonasz trzy proste kroki

 

 

 

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania do monitorowania smartfonów z systemem Android?

Możesz łatwo monitorować swoje dzieci lub pracowników

Przestaniesz się martwić o działania Twojego dziecka w Internecie

Monitorowanie odbywa się zdalnie

Sprawdzisz lokalizację w czasie rzeczywistym

Oprogramowanie jest kompatybilne z Androidem 

Szybka instalacja (zaledwie 15 minut)!

 

Więcej informacji o produkcie!

 

Funkcje i zalety programu

Poniżej przedstawiamy informacje o możliwościach programu Howerwatch.

MONITOROWANIE WIADOMOŚCI

Otrzymujesz aktualne SMS-y, a także dane kontaktowe odbiorcy i nadawcy. Dowiedz się o czym pisze Twój pracownik lub dziecko. Wyświetlisz treść każdej wysłanej lub odebranej wiadomości MMS i SMS.

MONITOROWANIE MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Facebook, WhatsApp, Snapchat i wiele więcej. Monitoruj aktywność internetową z WhatsApp, Facebook, Snapchat i innych usług przesyłania wiadomości używanych na smartfonie. Przeglądaj historię za pomocą naszej aplikacji do monitorowania telefonu komórkowego.

MONITOROWANIE ODWIEDZANYCH STRON WWW

Oprogramowanie Hoverwatch zapamiętuję informacje o odwiedzanych przez użytkownika stronach internetowych na monitorowanym urządzeniu.

MONITOROWANIE POŁĄCZEŃ

Otrzymasz szczegółowe informacje o każdym połączeniu: datę, czas trwania, dane kontaktowe dzwoniącego oraz nagranie rozmowy. Używając aplikacji do zdalnego monitorowania telefonu komórkowego dowiesz się, ile czasu rozmówcy spędzają na rozmowach, kto i kiedy dzwoni.

MONITOROWANIE GPS

Zobacz mapę z aktualną lokalizacją. Dowiedz się, gdzie jest twój pracownik lub dziecko. Zobacz na mapie odwiedzane lokalizacje. Opcja jest aktywna gdy dostępny jest sygnał GPS. Zarówno system-GPS, jak i sygnały z punków Wi-Fi (ulokowane najbliżej do monitorowanego urządzenia) mogą być wykorzystywane jak źródło danych do śledzenia lokalizacji telefonu. Sprawdzaj lokalizację telefonu komórkowego za pomocą GPS i GSM

ZDJĘCIA Z KAMERY 

Oprogramowanie robi zdjęcia w momencie, gdy użytkownik otwiera ekran telefonu. Kilka chwil po tym, jak użytkownik dotknie ekranu i go odblokuje, aplikacja zrobi zdjęcie wbudowaną przednią kamerą. Jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiąca słów. Pobierz zdjęcia z telefonu komórkowego za pośrednictwem naszego oprogramowania do monitorowania telefonu.

KONTAKTY

Program zapisuje wszystkie kontakty (Imię i nazwisko, telefon) zarejestrowane zapisane w telefonie użytkownika.Dodatkowo program monitoruje zmianę karty sim oraz listę zadań zapisanych w kalendarzu. Oprogramowanie pracuje 24/7 w trybie niewidzialnym dla użytkownika monitorowanego telefonu. 

                  

         

Aby kupić oprogramowanie w dobrej cenie, kliknij logo Howerwatch dla Androida.

Zostaniesz przekierowany na stronę producenta, gdzie dokonasz płatności.

Korzystając z oprogramowania, potwierdzasz, że wcześniej sprawdziłeś kompatybilność urządzenia docelowego. Przed zakupem i/lub instalacją oprogramowania należy sprawdzić zasady zgodności.

Jeśli urządzenie docelowe nie jest kompatybilne z oprogramowaniem, zgodnie z naszymi wymogami nie możesz zainstalować programu do monitorowania i z niego korzystać.

 

Do instalacji oprogramowania będziesz potrzebował fizycznego dostępu do urządzenia.
Program obsługuje wersje Androida (4.0 - 11.0)

Docelowe urządzenie z Androidem musi być podłączone do Internetu

Aby kupić oprogramowanie w dobrej cenie, kliknij logo Howerwatch dla Androida.

Zostaniesz przekierowany na stronę producenta, gdzie dokonasz płatności.
 
 
              
Monitoruj w tajemnicy telefon z Androidem