Mini dyktafon DotON - 20 godzin nagrywania nonstop 8 GB

  • szt.
  • Cena netto: 243,09 zł 299,00 zł

DotON - NAJMNIEJSZY DYKTAFON Z JEDNYM PRZYCISKIEM

Niezwykle łatwy w użyciu

Tylko jeden przycisk WŁ. / WYŁ. - wystarczy przełączyć przycisk w pozycję WŁ.

Urządzenie może być obsługiwane przez mniej doświadczonych użytkowników.

Podczas nagrywania dioda nie będzie włączona.

Rejestrator aktywowany głosem.

 

Minimalistyczny kompaktowy i elegancki design
Wymiary zewnętrzne: 41,91 * 17,78 * 8,89 mm
Akumulator - 110 mAh / 20 godzin w trybie nagrywania
Format audio - WAV. Użyj VLC Player do odtwarzania plików
Jakość nagrywania 192 kbps

Nagrania ze znacznikiem czasu: Intuicyjny gg: mm: ss  Format rok/miesiąc/dzień

Wbudowana pamięć 8 GB– do 90 godzin pojemności nagrywania
Kompatybilny z systemem operacyjnym: Windows 7 lub nowszy i MacOS

v

Najczęściej zadawane pytania:

Na jak długo wystarcza naładowana bateria?

Mini dyktafon, ma długi czas nagrywania - wynoszący 20 godzin. Na żywotność baterii nie ma wpływu system aktywacji głosowej. Oznacza to, że po uruchomieniu dyktafonu bateria wystarczy na 20 godzin (upewnij się, że urządzenie jest w pełni naładowane), nawet jeśli w pobliżu urządzenia ktoś rozmawia lub nie. Dzięki temu system aktywacji głosowej nie włączy i nie wyłączy urządzenia, dopóki nie nagra 20 godzin rozmów głosowych. Ale dyktafon będzie nagrywał w ciągu tych 20 godzin tylko wtedy, gdy w pobliżu urządzenia wykryty zostanie głos lub dźwięk.

 

Jak długo trwa ładowanie, gdy bateria jest całkowicie rozładowana?

Akumulator jest w pełni naładowany w zaledwie 1 godzinę po podłączeniu urządzenia do komputera za pomocą kabla USB.

 

Jak ustawić znacznik czasu (data i godzina) oraz znacznik danych?

Podłącz rejestrator do komputera i otwórz folder „SetUDiskTime” w katalogu dysku. Następnie kliknij dwukrotnie program „SetUDiskTime(9X).exe” w folderze. Następnie czas rejestratora będzie synchronizowany z czasem systemowym komputera.

 

Jak rozpocząć nagrywanie?

Proszę przesunąć przycisk „Włącz/Wyłącz” do pozycji „WŁ”, dioda wskaźnika zmieni kolor z czerwonego na biały na 5 sekund. Następnie białe światło pozostanie WŁĄCZONE przez jedną sekundę, a następnie się wyłączy i pozostanie WYŁĄCZONE przez cały czas nagrywania. Oznacza to, że podczas nagrywania NIE będzie WŁĄCZONE ŚWIATŁO. Upewnij się, że przycisk ON - OFF jest w pozycji ON a urządzenie ma wystarczający poziom naładowania baterii. Możesz być pewien, że urządzenie jest w trybie ON, jeśli sprawdzisz, czy przycisk zasilania ON OFF jest w pozycji GÓRA i zakrywa szare kółko zaznaczone na urządzeniu.

JEŚLI WIDZISZ MAŁE SZARE KÓŁKO - URZĄDZENIE WYŁĄCZONE, JEŚLI NIE WIDZISZ SZAREJ KÓŁKO - URZĄDZENIE JEST WŁĄCZONE.

 

Jak przenieść pliki z rejestratora do komputera?

Po podłączeniu dyktafonu dotON do komputera będzie on działał dokładnie tak, jak każdy inny dysk flash USB. Więc najpierw musisz wyłączyć urządzenie, a następnie podłączyć je do komputera. Podłącz dotON do wolnego portu USB. W systemie Windows spowoduje to wyświetlenie okna pokazującego, że karta pamięci jest teraz postrzegana jako dysk na komputerze (np. „Dysk wymienny” E: dysk). Otrzymasz również menu opcji korzystania z urządzenia.Wybierz „Otwórz folder, aby wyświetlić pliki” na dole. Alternatywnie w systemie Windows możesz również uzyskać dostęp do dysku, przechodząc do folderu Komputer (lub Mój komputer) i wyszukując nową literę dysku.

Jest to również podobne do tego, jak można znaleźć dysk na Macu: otwórz Finder i poszukaj nowego zamontowanego dysku w sekcji „Urządzenia”.

Aby skopiować pliki z pamięci USB, wybierz pliki i przeciągnij je na pulpit lub żądany folder/partycję.

Po zakończeniu kliknij prawym przyciskiem myszy dysk i wybierz „Wysuń” lub „Bezpiecznie usuń sprzęt” (w zależności od używanego systemu operacyjnego), aby bezpiecznie usunąć dysk.